Zamów Voucher

W jaki sposób spełnić marzenia bliskiej osoby o cudownym wyjeździe? Nic prostszego. Kup u nas voucher na romantyczny pobyt we dwoje w Zakopanem lub Kościelisku. Pięknie zaaranżowane, luksusowe apartamenty z jacuzzi blisko Tatr i odpoczynek we dwoje, to idealny przepis na świetny prezent z okazji dnia Kobiet, urodzin, rocznic, podarunku pod choinkę, czy prezentu Ślubnego. Z vouchera na pewno ucieszy się rodzina lub znajomi. Zobacz jak łatwo podarować bliskiej osobie niezapomniane chwile pełne relaksu i przyjemnie spędzonego czasu. 

Voucher zawiera:

Pobyt dla dwóch osób (co najmniej jedna z osób musi być pełnoletnia) w dostępnym apartamencie oraz wskazanym przez Gości terminie. Należy pamiętać, że niektóre terminy objęte są minimalną długością pobytu.

Dwie opcje voucherów:

1). Voucher na określoną kwotę do wykorzystania w jednym z apartamentów. Kwota pojawi się na voucherze.

2). Voucher – „pakiet gold” bez informowania adresata o kwocie, która została wpłacona. Pakiet ten może być powiększony o dekorację kwiatową, balonową lub wino.

Po kontakcie z nami informujemy, które apartamenty i jak długi pobyt możemy zaproponować we wskazanym okresie. Goście sami decydują, gdzie chcą zamieszkać.

Postanowienia ogólne:

  1. Prezent zawiera voucher kwotowy do wykorzystania na usługę dla dwóch osób zgodnie z obowiązującym cennikiem. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. 
  2. Voucher nie podlega zwrotowi; wymianie na gotówkę.
  3. Jeżeli wybrana zostanie usługa, której cena przekracza wartość vouchera, klient jest zobowiązany dopłacić różnicę.
  4. Voucher jest produktem jednorazowego użytku, a nadana mu kwota powinna zostać wykorzystana w całości podczas jednej transakcji. Po dokonaniu procesu wymiany, niewykorzystana kwota vouchera nie podlega zwrotowi, a voucher staje się nieważny. 
  5. Voucher jest ważny 12 miesięcy od daty jego zakupu.
  6. Kupno vouchera zobowiązuje do opłaty z góry bez możliwości opłaty ratalnej. 
  7. Każdy voucher ma indywidualny kod oraz przypisane nazwisko (osoby kupującej lub odbierającej prezent).

Vouchery są do odebrania na miejscu. Wysyłamy je także w formie elektronicznej w formacie PDF.

Kontakt z nami