Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań, która powinna rozwiać wiele wątpliwości. Jeżeli nie znaleźli Państwo szukanych odpowiedzi, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego

Z bólem serca, ale nie przyjmujemy zwierzątek do apartamentów.

Tak, wymagamy przedpłaty w postaci zadatku uzależnionego od długości pobytu.

Pobyt rodziców z dzieckiem do lat 6 jest możliwy, ale tylko w apartamencie Szarotka Górska. Nie tylko jest on równie piękny, nie odbiegający standardem od innych wnętrz, ale przede wszystkim jest bezpieczny. Ulokowany trochę dalej niż pozostałe co umożliwia innym Gościom kameralne zaręczyny w cichym otoczeniu. Nie ma w nim stromych schodów, drobnych elementów, czy szyby po środku pomieszczenia. Nie robimy wyjątków.

Co najmniej jedna z osób musi być pełnoletnia.

W apartamentach w Kościelisku (Limba, Błękitna Róża, Romantica) jest parking podziemny. W przypadku apartamentów w centrum nie zapewniamy parkingu, natomiast jest kilka możliwości zaparkowania samochodu w pobliżu; przy ulicy Witkiewicza jest parking z parkometrami (w weekendy za darmo). 100m od obiektu przy ul. Zamoyskiego można postawić samochód na placu za kwotę: 20 – 25 zł./doba. 200 m od obiektu jest kolejny plac parkingowy (monitorowany) również za cenę 20 – 25 zł./doba.

Niestety nie akceptujemy bonów turystycznych.

Palenie w apartamentach jest surowo zabronione. Kara za złamanie zakazu to 300 zł.

Każdy apartament jest wyposażony w wannę z masażem. Niektóre w wannę z masażem powietrznym, niektóre w wannę z systemem masażu wodnego (jacuzzi).

Tak. Do dodatkowo płatnych usług należą: dekoracje (kwiatowa, balonowa), śniadanie (przywozi catering. Gość na miejscu dokonuje zamówienia), możliwość zabookowania masażu w parze albo dla jednej osoby do apartamentu.

Nie ma ukrytych kosztów. Wszystkie koszta pobytu są zawarte w cenie apartamentu.

Tylko osoby zakwaterowane mogą przebywać w apartamencie oraz na terenie obiektu. Chcemy stworzyć kameralną i cichą atmosferę, sprzyjającą relaksowi, dlatego zdecydowaliśmy o tym, że kosztem większego zarobku, możliwość przyjazdu do apartamentów mają wyłącznie dwie osoby. Dzięki czemu Goście naszego obiektu mają gwarancję bezpieczeństwa (przyjeżdżają do nas ludzie showbiznesu, sportowcy, znani dziennikarze itp.) oraz zapewniony efektywny odpoczynek. Nie robimy w tej kwestii wyjątków: „my tylko na chwilę”, „chciałam skorzystać z toalety”, „chcieliśmy tylko pokazać apartament” itp. Bardzo nam zależy, żeby ta zasada była uszanowana.

Tak, ale pobyt 3 osobowy będzie wiązał się z wynajmem dwóch apartamentów. Również, jeżeli chcą Państwo przyjechać w 4 osoby (wynająć 2 apartamenty), w takim wypadku pobyt jest możliwy w Domku z Bali oraz Szarotce Górskiej. Apartamenty są usytuowane tak, że chęć spędzania przez Państwa wspólnie czasu, nie przeszkadza innym Gościom naszego obiektu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zadatki nie są zwrotne, natomiast:

W przypadku odwołania rezerwacji:

  1. na co najmniej 14 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu; zadatek zostaje „zamrożony”, a Gość może go wykorzystać w innym wskazanym terminie, do pół roku czasu (6 miesięcy od pierwszego dnia pobytu). *Przy zmianie wyznaczonego czasu pobytu, apartament pozostaje taki sam, jak również długość pobytu nie może zostać skrócona.
  2. na co najmniej 13 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu, zadatek nie ulega zwrotowi, a Goście nie mają możliwości przełożenia terminu pobytu.

Oczywiście. Po dokonaniu rezerwacji, prosimy o informację o chęci otrzymania faktury VAT lub imiennej.

Niestety nie. Nie mamy całodobowej recepcji, zakwaterowanie odbywa się do godziny 21:00.

Zazwyczaj nie ma takiej możliwości. W większości przypadków jeden Klient kończy dobę pobytową, kolejny ją zaczyna w tym samym dniu. Chcąc zostać kilka godzin dłużej w apartamencie, trzeba wykupić dodatkową dobę.

Zdarzają się sytuacje, w których bez dodatkowej opłaty udaje nam się zakwaterować Gości chwilę szybciej. Wszystko zależy od tego, czy apartament będzie wcześniej przygotowany. Trzeba pytać (godziny pracy: 11:00 – 21:00).

W apartamentach nie ma klimatyzacji, natomiast w Zakopanem rzadko zdarzają się upalne dni, a apartamenty są wyposażone w wiatraki lub wentylatory. W większości apartamentów jest przyjemnie latem. Najcieplej może być w tych na poddaszu: Limba, Ostoja, Loft lub Boho. Można wziąć to pod uwagę przy wyborze apartamentu.

Wszystko zależy od apartamentu i terminu. Jeżeli termin jest w okresie Świąt lub w sezonie wysokim (szczególnie weekendy) to co najmniej miesiąc. Na Sylwestra co najmniej 3 miesiące. Najbardziej popularnym apartamentem jest Boho, trzeba wziąć to pod wagę przy dokonywaniu rezerwacji. Nie jest powiedziane, że chcąc zabookować pobyt last minute, nie będziemy mieli miejsc, dlatego warto pytać.

Apartamenty w centrum Zakopanego: godzina 14:00 w dniu przyjazdu oraz godzina 11:00 w dniu wyjazdu.

Apartamenty w Kościelisku: godzina 16:00 w dniu przyjazdu oraz godzina 13:00 w dniu wyjazdu.

Oczywiście. W każdej chwili Gość może przenieść rezerwację na inną osobę oraz wszystkie przysługujące mu z tego tytułu uprawnienia, jeżeli jednocześnie osoba ta przejmuje wszystkie wynikające z tej rezerwacji obowiązki. W tej sytuacji należy powiadomić właściciela o zmianie rezerwującego.

Nie mamy przechowalni bagażu. Nie ma możliwości zostawienia walizek bez opieki na terenie obiektów. Natomiast blisko apartamentów w centrum, przy Krupówkach (5 minut od nas na piechotę) jest przechowalnia bagażu. W sklepie Sensi Hemp.

Oferjemy śniadania, które przywozi Catering. Goście dokonują zamówienia na miejscu (w apartamencie jest instrukcja). Na śniadanie dla 2 osób składają się: wędliny, sery, kabanosy, pasztet, warzywa, owoce, miód, dżem, masło, nutella, jogurt, chleb, bułki, jajka, sałatki, pasta jajeczna, jajecznica, croissant itp. Ww składniki są używane zamiennie. W każdy dzień coś innego. Wynegocjowana cena (tylko dla naszych Gości) to: 40 zł. (2 osoby). *Śniadania gratis przysugują osobom rezerwującym apartament na okres Sylwestrowy. Nie serujemy obiadów ani kolacji.

Tak. Jest ogrzewanie centralne.

Tak. Z jacuzzi można korzystać o każdej porze. Wanna nie generuje większego hałasu niż odkurzanie, a odkurzanie biorąc pod uwagę ilość decybeli jest dozwolone w godzinach między: 22:00, a 06:00. Należy jednak pamiętać o tym, żeby nie włączać głośno muzyki i nie zachowywać się zbyt hałaśliwie w godzinach nocnych.

Niestety w przypadku pobytu w apartamentach w Zakopanem nie ma możliwości zabrania ze sobą roweru. Tym bardziej trzymania go w apartamencie. W przypadku pobytu w apartamentach w Kościelisku, rower można przechowywać w garażu.

Gotówka lub przelew. Nie obsługujemy kart płatniczych.