Cena apartamentu za 2 osoby

Wszystkie apartamenty są 2 osobowe. W wyjątkowych sytuacjach kwaterujemy 2+1 (dziecko do 6 lat), ale wyłącznie do apartamentu Szarotka Górska. Ta kwestia musi zostać uzgodniona przed dokonaniem wstępnej rezerwacji.

Przyjazd więcej niż dwóch osób, może skutkować odmówieniem zakwaterowania
przez właściciela bez zwrotu wpłaconego wcześniej zadatku

Pobyt powyżej 2 dób

Pobyt w okresie Sylwestra

Cena jest uzależniona od terminu, długości pobytu oraz apartamentu. Im dłuższy pobyt, tym cena jest niższa.
Sylwester: minimalna długość pobytu to 6 dób (pozostałe doby w regularnej cenie).

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku, uzależnionego od długości pobytu

Minimalna długość pobytu w okresie weekendu to 2 – 3 doby (w zależności od terminu i apartamentu).

Pobyt w okresie zimowym (druga połowa grudnia, styczeń, luty) i wakacyjnym (druga połowa czerwca na weekendy, lipiec, sierpień), a także w Święta, na Majówkę itp.; minimalna długość pobytu to 3 – 4 doby (w zależności od terminu i apartamentu).

Last minutowo, jeżeli apartament jest dostępny – wynajmujemy na krótsze okresy.

Uwaga:

jeżeli chcą Państwo przyjechać w 4 osoby (wynająć 2 apartamenty), w takim wypadku pobyt jest możliwy w Domku z Bali oraz Szarotce Górskiej.

Apartamenty są usytuowane tak, że chęć spędzania przez Państwa wspólnie czasu, nie przeszkadza innym Gościom naszego obiektu.

Dziękujemy za wyrozumiałość 🙂

DODATKOWO PŁATNE OPCJE:

Śniadania – cena: 35 zł. jedno dla 2 osób. Gość samodzielnie zamawia śniadanie do apartamentu w pierwszy dzień przyjazdu

Drewno do kominka (apartamenty z widokiem). Cena: 40 zł. zawartość jednego stojaka (duże drewno, małe drewno, tektura). Chęć kupna należy zgłosić w procesie rezerwacji

Dekoracja ze świeżych kwiatów (składająca się z aranżacji kwiatowej) zawiera bukiety oraz zdobienia z płatków i główek róż + wino Martini, cena: 300 – 400 zł. (deklaracja chęci zamówienia dekoracji, musi nastąpić wraz z dokonaniem wstępnej rezerwacji)

Dekoracja balonowa (koszt dowolny). Dekoracje świetnie sprawdzają się z okazji urodzin, zaręczyn, rocznic

Możliwość zamówienia masażu do apartamentu dla jednej osoby lub dwóch osób jednocześnie

Więcej informacji dotyczących dodatkowo płatnych opcji w zakładce regulamin

NIE SERWUJEMY OBIADÓW ANI KOLACJI

PARKING: W przypadku pobytu w centrum Zakopanego nie zapewniamy parkingu, ale jest kilka możliwości postoju samochodu w pobliżu. Przy ulicy jest parking z parkometrami (w weekendy za darmo). 100m – 200m dalej przy ul. Zamoyskiego można postawić samochód na placach parkingowych za kwotę: 20 – 25 zł./doba. Na jednym z nich jest monitoring. Nie są strzeżone

Kluczowe udogodnienia